Soho Credit

Soho Credit

Soho Credit specjalizuje się w udzielaniu chwilówek – pożyczek krótkoterminowych.

Marka jest własnością renomowanej, międzynarodowej firmy Rapid Finance Sp. z o.o, do której należy między innymi dobrze znany na naszym rynku Filarum. W Soho Credit wszystko załatwimy online – w bardzo prosty i przejrzysty sposób. Pożyczkę możemy tutaj otrzymać na okres do 30 dni i maksymalnie 4000 zł.

Soho Credit

Soho Credit

Soho Credit specjalizuje się w udzielaniu chwilówek – pożyczek krótkoterminowych.

Marka jest własnością renomowanej, międzynarodowej firmy Rapid Finance Sp. z o.o, do której należy między innymi dobrze znany na naszym rynku Filarum. W Soho Credit wszystko załatwimy online – w bardzo prosty i przejrzysty sposób. Pożyczkę możemy tutaj otrzymać na okres do 30 dni i maksymalnie 4000 zł.

Więcej Zwiń
Strona www

pierwsza pożyczka za darmo:

1000 PLN

maksymalnie:

4000 PLN

pożyczka za darmo:

1000 PLN

maksymalny Kwota:

4000 PLN

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczkę?

Soho Credit nie stawia żadnych wygórowanych wymagań, które mogłyby przeszkodzić klientom w uzyskaniu pożyczki. Wystarczy, że jesteśmy w stanie spełnić kilka bardzo podstawowych warunków. Są to:

 • Wiek od 20 do 76 lat
 • Polskie obywatelstwo oraz adres zamieszkania na terenie Polski
 • Ważny dowód osobisty
 • Stałe źródło dochodów, aby spłacić zaciągniętą pożyczkę
 • Brak aktywnej pożyczki w Soho Credit ani innej marce należącej do Rapid Finance
 • Własne konto bankowe
 • Własny numer telefonu i adres e-mail

Jeżeli jesteśmy w stanie spełnić powyżej wymienione wymagania, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy zaaplikowali o uzyskanie pożyczki w Soho Credit. Należy jednak pamiętać, że podane przez nas konto nie może być firmowe – musi być to konto osobiste.

Ponadto Soho Credit sprawdzi nasze dane w wymienionych poniżej rejestrach dłużników. Jeżeli nasza historia kredytowa nie jest zachowana w dobrym stanie, w zależności od oceny pożyczkodawcy, najprawdopodobniej nie otrzymamy pożyczki.

 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej
 • Biuro Informacji Kredytowej (BIK)
 • Krajowy Rejestr Długów (KRD)
 • Rejestr Dłużników ERIF

Koszty

Soho Credit udziela wyłącznie chwilówek na okres od jednego do 30 dni. Dużą zaletą jest tutaj to, że możemy wybrać dowolną liczbę dni w tym zakresie (z dokładnością do jednego dnia).

Maksymalna kwota pożyczki jest równa 4000 zł, podczas gdy minimalna to 100 zł. Podobnie jak w przypadku wyboru terminu spłaty – kwotę pożyczki również możemy ustalić z dużą dokładnością (co do jednego dnia).

Jeżeli jest to nasza pierwsza pożyczka, to będzie ona również dla nas zupełnie darmowa – pod warunkiem, że dokonamy spłaty w ustalonym terminie. Kwota darmowej (i jednocześnie pierwszej) pożyczki została jednak ograniczona do zaledwie 1000 zł.

Każda kolejna pożyczka może być już zaciągniętą na większą kwotę (do 4000 zł), aczkolwiek żadna z nich nie będzie już darmowa. Poniżej kilka przykładowych pożyczek wraz z ich kosztami:

 • Pożyczka na 2000 zł – 250 zł kosztów
 • Pożyczka na 3000 zł – 375 zł kosztów
 • Pożyczka na 4000 zł – 500 zł kosztów

Jak otrzymać pożyczkę?

Wzięcie pożyczki w Soho Credit jest bardzo proste i przede wszystkim (co ceni sobie wielu klientów) naprawdę szybkie. Proces wnioskowania o pożyczkę należy rozpocząć od ustalenia najbardziej nam odpowiadających warunków pożyczki za pomocą dostępnego na stronie głównej kalkulatora pożyczkowego. Gdy już wybierzemy preferowane warunki naszej pożyczki, powinniśmy przejść do rejestracji konta i złożenia wniosku o pożyczkę. W tym celu należy podać następujące informacje:

 • Imię i nazwisko
 • Numer PESEL oraz numer i seria dowodu osobistego
 • Informacje odnośnie posiadanego źródła dochodu (wysokość dochodów miesięcznie, suma obciążeń i rodzaj wykonywanej pracy)
 • Numer telefonu komórkowego i adres e-mail

Po złożeniu wniosku pozostanie nam już wyłącznie weryfikacja tożsamości. W Soho Credit jest to możliwe tylko za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego. Nie ma tutaj niestety możliwości skorzystania z żadnej aplikacji.

Jeżeli posiadamy konto bankowe w tym samym banku co pożyczkodawca Soho Credit, środki zostaną zaksięgowane błyskawicznie. W przeciwnym przypadku czas oczekiwania będzie uzależniony od sesji wychodzących banku. Soho Credit posiada konto w następujących bankach: Millennium Bank, Alior Bank, Santander, Pekao SA oraz PKO BP.

O decyzji zostaniemy poinformowani SMS-em oraz mailem.

Obsługa klienta

Biuro obsługi klienta Soho Credit jest czynne od godziny 8:00 do 22:00 każdego dnia tygodnia. Z działem windykacji możemy jednak skontaktować się tylko od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 19:00.

Z Soho Credit możemy skontaktować się na trzy sposoby:

 • mailowo pod adresem: [email protected]
 • za pomocą czatu na żywo – należy kliknąć w zielony przycisk „Czat z konsultantem” w prawym dolnym rogu
 • telefonicznie pod numerem: +48 222 668 302

Marka udostępnia również numer na infolinię (+48 801 011 537) oraz numer kontaktowy w przypadku spraw dotyczących płatności (+48 222 668 304).

Dla kogo?

Soho Credit to bez wątpienia bardzo dobry wybór dla osób, które szukają szybkiej chwilówki przy minimum formalności. Pożyczkę możemy tutaj otrzymać bardzo szybko, chociaż minusem jest fakt, że nie ma żadnej możliwości weryfikacji tożsamości w sposób błyskawiczny.

Kwota maksymalna również nie jest najwyższa, aczkolwiek jeśli chcemy wziąć pożyczkę na niewielką kwotę w szybki sposób od zaufanej firmy – Soho Credit będzie bardzo dobrym wyborem.

Wady i zalety

[print-pros]
[print-cons]

Blog