LendUp

LendUp

LendUp jest nową marką pożyczkową stworzoną przez bardzo dobrze znaną i cieszącą się dobrymi opiniami firmę Profireal Group.

Profireal Group działa nie tylko w Polsce, ale również w Rosji, Bułgarii oraz Czechach. Firma oferuje wysoką kwotę pożyczki na atrakcyjnych warunkach. Jeżeli poszukujemy zaufanego pożyczkodawcy, który udzieli nam pożyczki w zaledwie kilkanaście minut – i to w zupełności online – oferta LendUp z pewnością przyciągnie naszą uwagę.

LendUp

LendUp

LendUp jest nową marką pożyczkową stworzoną przez bardzo dobrze znaną i cieszącą się dobrymi opiniami firmę Profireal Group.

Profireal Group działa nie tylko w Polsce, ale również w Rosji, Bułgarii oraz Czechach. Firma oferuje wysoką kwotę pożyczki na atrakcyjnych warunkach. Jeżeli poszukujemy zaufanego pożyczkodawcy, który udzieli nam pożyczki w zaledwie kilkanaście minut – i to w zupełności online – oferta LendUp z pewnością przyciągnie naszą uwagę.

Więcej Zwiń
Strona www

pierwsza pożyczka za darmo:

0 PLN

maksymalnie:

15000 PLN

pożyczka za darmo:

0 PLN

maksymalny Kwota:

15000 PLN

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczkę?

Aby otrzymać pożyczkę w LendUp wystarczy:

 • Mieć więcej niż 18 lat i mniej niż 80 lat
 • Posiadać polskie obywatelstwo oraz adres zameldowania na terenie Polski
 • Dysponować ważnym dowodem osobistym
 • Nie być dłużnikiem i nie posiadać żadnych zobowiązań wobec marki LendUp oraz innych marek
 • należących do Profireal Group
 • Posiadać źródło dochodów, które posłuży do spłaty zaciągniętej pożyczki
 • Posiadać własne konto bankowe
 • Posiadać własny numer telefonu komórkowego i adres e-mail

Jeżeli spełniamy wszystkie powyżej wymienione warunki, to śmiało możemy składać naszą aplikację o pożyczkę w LendUp.

Osoby z negatywną historią kredytową najprawdopodobniej nie otrzymają jednak pożyczki. Firma sprawdzi nasze dane w następujących rejestrach:

 • Biuro Informacji Kredytowej (BIK)
 • Big InfoMonitor
 • Rejestr Dłużników ERIF
 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej

Koszty

LendUp jest firmą specjalizująca się w pożyczkach na raty. Oferta pożyczkodawcy jest z pewnością bardzo ciekawa, ponieważ możemy tutaj otrzymać całkiem spore kwoty w naprawdę krótkim czasie.

Za pomocą specjalnego suwaka będziemy w stanie dobrać najbardziej nam odpowiadającą kwotę w przedziale od 500 zł (najmniejsza kwota pożyczki) do 15 000 zł (najwyższa kwota pożyczki) z dokładnością co 100 zł.

Maksymalny okres spłaty, na jaki możemy zaciągnąć pożyczkę, to 36 miesięcy. Zarówno limit czasowy, jak i limit kwotowy nie ulega zmianie w zależności od liczby naszych pożyczek. Oferta LendUp jest taka sama dla nowych i stałych klientów.

Istnieje tutaj jednak pewien kruczek, który wyróżnia ofertę LendUp. Tym kruczkiem jest różnica w opłatach, gdy zaciągamy pożyczkę przez Internet, a gdy za pośrednictwem biura obsługi klienta. W tym drugim przypadku suma opłat będzie większa niż w pierwszym.

Biorąc pożyczkę w LendUp musimy być jednak pewni naszych możliwości jej spłaty. Co prawda, możemy przedłużyć termin spłaty jednej z rat lub obniżyć wysokość dwóch z nich nawet o połowę, to jest to możliwe jedynie dla klientów zaciągających pożyczkę przez Internet.

Jak otrzymać pożyczkę?

Proces aplikowania o pożyczkę w LendUp jest dość standardowy. Różni się jednak w zależności od tego, czy wybieramy pożyczkę poprzez kontakt z doradcą klienta, czy w całości przez Internet.

Jeżeli decydujemy się na pożyczkę online, to wystarczy, że wybierzemy preferowane przez nas warunki pożyczki za pomocą znajdującego się na stronie głównej kalkulatora, a następnie wypełnimy wniosek o pożyczkę, podając w nim takie informacje jak:

 • Imię i nazwisko
 • Numer PESEL i numer dowodu osobistego
 • Informacje o posiadanym źródle dochodów
 • Numer telefonu komórkowego i adres e-mail

Następnie pozostaje nam już tylko weryfikacja tożsamości oraz oczekiwanie na pożyczkę. O decyzji dowiemy się drogą mailową i przez SMS. Jeżeli jest ona pozytywna, to pieniądze bardzo szybko znajdą się na naszym koncie bankowym.

Opcja pożyczki z doradcą klienta jest bardzo zbliżona, z tym że opiera się na kontakcie z pracownikiem firmy. Tutaj również musimy przejść do składania wniosku online, aczkolwiek na początku wystarczy podać same imię i nazwisko oraz numer telefonu, a pracownik LendUp wkrótce się z nami skontaktuje, aby przeprowadzić nas przez drugą część wniosku.

Po wysłaniu wniosku LendUp przeanalizuje naszą zdolność kredytową i zaoferuje nam ostateczne warunki pożyczki. W tym przypadku musimy jednak spotkać się z doradcą klienta i na miejscu uzupełnić wszystkie formalności.

Kluczowym czynnikiem różniącym te dwie opcje jest jednak czas. W przypadku pożyczki z doradcą klienta może nam to zająć nawet kilka dni, podczas gdy przez Internet jesteśmy w stanie uwinąć się z całą procedurą w zaledwie kilkanaście minut.

Obsługa klienta

Z pracownikami biura obsługi klienta możemy skontaktować się wyłącznie telefonicznie. Firma nie podaje żadnego adresu e-mail do kontaktu. Nie są znane też godziny pracy pracowników działu obsługi klienta.

Aby skontaktować się z LendUp należy przejść się do zakładki Kontakt w menu głównym. Tam zostaniemy poproszeni o pozostawienie swojego imienia oraz numeru telefonu, a jeden z konsultantów oddzwoni do nas najszybciej jak to możliwe.

Przed próbą kontaktu warto jest jednak sprawdzić zakładkę Pytania i odpowiedzi, gdzie znajdziemy 12 najczęściej zadawanych przez klientów pytań. Istnieją duże szanse, że odpowiedź na nasze pytanie została już przygotowana.

Dla kogo?

LendUp sprawdzi się dla każdego, kto szuka pożyczki ratalnej na okres do 36 miesięcy. Jeśli chcemy czegoś na dłużej oraz na większą kwotę, a także cenimy sobie szybkość całej procedury – umożliwiający wzięcie całej pożyczki zupełnie online pożyczkodawca LendUp będzie bardzo dobrym wyborem.

LendUp możemy również śmiało polecić osobom, które nie chcą otrzymać pożyczki przez Internet i szukają bardziej tradycyjnego sposobu. Marka LendUp oferuje opcję wzięcia pożyczki poprzez kontakt z doradcą klienta w bardzo prosty i przejrzysty sposób. Co prawda, zajmuje to znacznie dłużej niż drogą internetową, ale dla osób dla których jest to pierwsza pożyczka jest to zdecydowanie świetna opcja, aby zapoznać się z tym, jak wygląda cały proces pożyczkowy.

Wady i zalety

[print-pros]
[print-cons]

Blog